Description of this paper

Help with 4

Description

Solution


Question

Help with 4,Selling price = Unit product + Mark up =$6 + $6 x 1.33 = $25.98 When $25.98 is charged, I did 6+6x1.33 and got $15.96,Time would be by 12 pm tonight.

 

Paper#7658 | Written in 18-Jul-2015

Price : $25
SiteLock